Новини » Події 19 липня, 2018, 19:37
Священик Києво-Печерської лаври намагався перевезти до Росії майже 1,5 мільйона гривень
Фото: realno
Фото: realno

Суд конфіскував майже півтора мільйона гривень, які священик Києво-Печерської лаври намагався перевезти до Росії.

Про це повідомляє портал «Судова влада України».

Зазначається, священний як пасажир поїзду «Київ-Москва» через митний кордон України намагався провезти незадекларовані валюту, під час огляду у нього вилучили 52 700 доларів США.

Суд першої інстанції визнав священика винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.472 Митного кодексу України (недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення), конфіскував вилучену валюту та призначив штраф у розмірі 100 % незадекларованих коштів.

Проте на це судове рішення подали апеляційні скарги, у яких просили звільнити священика від адміністративної відповідальності, оскільки останній не мав наміру приховувати кошти, які є пожертвами прихожан на відновлення Києво-Печерської лаври і придбання церковного начиння.

Апеляційний суд відмовив стороні захисту в задоволенні апеляційних вимог, оскільки священик свідомо не задекларував кошти – заповнюючи декларацію, він зазначив, що переміщує з собою одне місце з ручною поклажею і валюту у розмірі 70 євро, а в ході усного опитування сказав, що валюти через кордон він не переміщує.

Апеляційна інстанція визнала священика Києво-Печерської лаври винним у вчиненні адміністративного правопорушення і конфіскувала в дохід держави вилучені 52 700 доларів США, також він має сплатити ще 1420160 гривень штрафу.

Нагадаємо, 11 липня, прикордонники затримали чоловіка, який намагався перевезти через державний кордон до Польщі 8,5 кг бурштину. Чоловік спеціально переобладнав систему кондиціонування повітря в автомобілі для перевезення у ній бурштину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 14:37 :13