четвер, 19 липня, 2018, 16:35 Світ
Сенцов здивований, що влада України більше не підтримує політв’язнів, – адвокат
Олег Сенцов. Фото: tass.ru
Олег Сенцов. Фото: tass.ru

Український політв’язень Олег Сенцов дорікнув владі України і особисто омбудсмену Людмилі Денисовій за те, що вони «закінчили активну кампанію підтримки українських політв’язнів».

Про це із посиланням на російського адвоката Дмитра Дінзе повідомив у Facebook журналіст «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

Він зазначив, що в четвер Дінзе відвідав Сенцова в колонії Лабитнангі.

«Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв’язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради Людмили Денисової», – процитував Наумлюк слова адвоката.

«Сенцов вважає, що українська сторона повинна активніше продавлювати ситуацію зі звільненням інших політв’язнів», – додав він.

За словами адвоката, Сенцов виглядає «ще гірше, ніж минулого разу», але припиняти голодування не збирається.

«Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза по здоров’ю. Стало погано і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки», – повідомив він.

Журналіст зазначив, що Сенцова утримують у палаті, з голодування виходити він не збирається. Каже: «Скільки мене вистачить, стільки і протягну».

Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова, яка зараз перебуває у РФ, висловила занепокоєння відмовою російської сторони в її зустрічі з голодуючим в російській колонії українцем Олегом Сенцовим.

Тим часом відомі російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня. Сам же Сенцов не звертатиметься до Путіна з проханням про помилування.

21 червня Людмила Денисова повідомила, що у Олега Сенцова – проблеми з серцем і нирками.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму, затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичні діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.

Читайте більше новин на тему: Олег Сенцов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 22:24 :02