Новини » Політика 19 липня, 2018, 21:33
Парасюк назвав запоруку чесної люстрації для правоохоронців
ZIK
ZIK

Питання перевірки поліцейських на доброчесність я переклав би на машину. Тоді було б нульове втручання людей. Ця перевірка має проводитися щороку й тривати доти, доки в Україні не відчеканили б монету чистого поліцейського.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

«Реформу поліції писали люди, близькі до Авакова. А Лещенко й Найєм у цьому питанні більше займалися політикою. Знову ж таки, ширма утворилась, але вона і впала. От і все. А за ширмою – старі протерті й нікому не потрібні декорації і погані та дуже злі актори», – зазначив народний обранець.

На запитання ведучого програми, чи він вірить у корупцію в МВС, пан Парасюк відповів, що знає про її наявність.

«Навіщо в неї вірити, якщо я знаю, що вона там є. Україна інфікована корупцією не тільки в органах виконавчої, законодавчої чи судової влади, вона інфікована в свідомості.

Прекрасно розумієш, що дуже велика кількість студентів, які йдуть вчитись на поліцейських, думають не про те, як вони будуть розслідувати злочини, а про те, якою буде їхня зарплата. У нас є люди, які все життя пропрацювали в МВС, але мають будинки в Італії», – розповів нардеп.

Тому, за словами гостя програми, поліцейські мають проходити перевірки. Ці перевірки повинні тривати доти, доки в Україні не відчеканили б монету чистого поліцейського.

«Я би питання перевірки на доброчесність переклав на машину. Все, тоді б було нульове втручання людей. Ця перевірка має проводитися кожного року не тільки на професійні якості та знання, але й на чесність. Якби ми мали таке бажання, то американці нам би поставили декілька контейнерів сучасних поліграфів, бо вони хочуть, аби Україна мінялася, і для них це важливо. Навіть якщо таку техніку закупити з бюджету, це було б вигідніше, аніж мати втрати від корупціонерів», – констатував Володимир Парасюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:20 :26