Новини » Політика

Навіть Аброськін вирішує більше за Князєва, – Парасюк

ZIK

Керівник Національної поліції Князєв – це та людина, яка вміє тримати слово. Він буде намагатися допомогти, але Князєв нічого не вирішує. Вирішує все Аваков.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Нагадаємо, 4 липня Національна поліція України відзначила свою третю річницю створення.

Першим керівником Національної поліції України стала Хатія Деканоїдзе, яка обіймала цю посаду до 2016 року. Проект отримав назву «Моя нова поліція».

У лютому 2017 року головою Національної поліції України став Сергій Князєв.

Нардеп Володимир Парасюк розповів, що за два тижні до початку конкурсу на посаду керівника Національної поліції України усім було відомо, що очолить відомство Князєв.

«Мені було прикро. Як же так? Для чого ви робите «показуху» на всю Україну? Для чого людей обманюєте, які щиро вірять, що вони можуть перемогти? Їх же просто використали», – зауважив народний депутат.

Політик додав, що глава Національної поліції Князєв – це та людина, яка вміє тримати слово. Однак, заявив Парасюк, у поліції він нічого не вирішує.

«Він вміє тримати слово. Я у багатьох випадках переконався, що йому можна довірити певні речі, які ти не хочеш виносити назагал. Це питання професійної діяльності. Він постарається допомогти, але він нічого не вирішує», – зазначив Парасюк.

Натомість, додав народний обранець, вирішує все у Нацполіції міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Все вирішує Аваков. Та навіть Аброськін вирішує більше за Князєва. Якщо Князєв дасть якусь команду Аброськіну, мені здається, що він може її не виконати або побіжить вище і буде казати, що йому ось таке дали. Тобто побіжить пожалітися. Тому ми і маємо такий результат. І це дуже прикро. Хоча я ще раз скажу, що як людина Князєв не є поганий. Дуже часто було таке, що він доказував свою порядність», – розповів Володимир Парасюк.

Loading...