Новини » Політика 19 липня, 2018, 19:02
Микола Томенко пригадав «перший удар» по обіцянках Порошенка
ZIK
ZIK

Призначення Бориса Ложкіна головою Адміністрації Президента стало першим ударом по обіцянках Президента Петра Порошенка.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив політик, лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, чи готовий він до відповідальності за те, що свого часу підтримав чинного Президента, зауважив, що персонально поніс її перед українським народом, бо не зміг проконтролювати та змусити Порошенка виконувати те, що той обіцяв.

«Я поніс цю відповідальність, оскільки після року президентства Порошенка я сказав, що він не виконав жодної обіцянки. До речі, я особисто з ним під камери підписував угоду і його зобов’язання у частині гуманітарної політики. І після того, як було призначення Бориса Ложкіна главою Адміністрації Президента, який, на мою думку, є носієм радше російського світу, аніж українського світу, – це був перший удар по обіцянках Порошенка», – заявив Микола Томенко.

Повертаючи до подій напередодні виборів Президента, гість програми зауважив, що тоді ситуація була очевидною – Україні, яка воювала з Путіним, слід було швидко провести вибори. З його слів, на той момент Петро Порошенко виглядав компромісною фігурою.

«Я пішов на компроміс, із совістю у тому числі, і погодився підтримати Порошенка. Але ми сьогодні думаємо якраз, як не допустити такої історії», – заявив Микола Томенко.

Політик наголосив на необхідності кандидатів оприлюднювати не лише програми та стратегії, а й повністю команди. Окрім того кандидат має сказати, кого пропонуватиме на ключові пости у державі. Тоді, переконаний Микола Томенко, українці менше припускатимуться помилок, коли бачитимуть всю команду.

Нагадаємо, раніше Микола Томенко пояснив, чому більше не працює на посаді радника Президента України Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 06:12 :41