четвер, 19 липня, 2018, 1:10 Політика
Горбатюк звернувся до Верховного суду для оскарження недопуску до конкурсу у ДБР

Керівник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк планує оскаржити у новоствореному Верховному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора Державного бюро розслідувань (ДБР).

Про це повідомляє Громадське.

«Відмовили виключно через начебто порушення строків подачі заяви, хоча відповіді мені від конкурсної комісії ДБР не надходило, тобто це була триваюча бездіяльність. Але суд чомусь вирішив, що я порушив строки, відповідно і апеляція підтримала. Ще зараз готуємо позов до нового Верховного суду, сподіваємось що вони поставлять крапку», – сказав він.

На його думку, під час голосування за голову ДБР було багато обставин, які вказували, що «немає вільного вибору».

Нагадаємо, у червні Горбатюк оскаржив у адміністративному суді рішення комісії про недопущення його до конкурсу на посаду директора ДБР.

16 листопада 2017 року конкурсна комісія обрала директора ДБР та його заступників. Головою слідчого органу став Роман Труба. Тоді він заявив, що запустити повноцінну роботу Держбюро розслідувань він зможе до липня 2018 року.

17 травня 2018 року Рада попередньо підтримала запуск Держбюро розслідувань.

Нагадаємо, що у підслідності ДБР – високопосадовці, правоохоронці, судді та особи, що чинили військові злочини.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав наказ про ліквідацію очолюваного Сергієм Горбатюком Департаменту спецрозслідувань ГПУ, який розслідував справи злочинів у центрі Києва під час Революції Гідності. Натомість у структурі ГПУ створили Управління спеціальних розслідувань з тією ж штатною чисельністю, що і однойменне управління у складі колишнього Департаменту спеціальних розслідувань.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 23:47 :29