четвер, 19 липня, 2018, 21:25 Політика
Депутат-єврооптиміст розповіла, чим візити Ситника до Порошенка загрожують НАБУ в майбутньому
ZIK
ZIK

Що б там очільник НАБУ не говорив, але коли він поїхав до Президента нібито поговорити про поправки до закону про Антикорупційний суд, то очевидно, що тим самим він підставив сам себе і свою структуру.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, член міжфракційного об'єднання ЄвроОптимісти Олена Сотник.

Нагадаємо, 30 березня ГПУ і НАБУ направили до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків.

Директор НАБУ Артем Ситник розраховує, що за допомогою скарги та певних матеріалів голову САП Назара Холодницького буде звільнено.

Народний депутат Олена Сотник, коментуючи конфлікт між антикорупційними органами, заявила, що цей конфлікт є комусь вигідний.

«От стався конфлікт між двома очільниками – керівником САП та керівником НАБУ. Очевидно, що після цього один з очільників пішов шукати політичної підтримки. Раптом закривається цікава справа з «рюкзаками Авакова». Точніше вона перекваліфіковується. Але перекваліфіковується вона таким чином, що тепер її можна вважати закритою», – зазначила Олена Сотник.

Нардеп додала, що таке рішення вона пов’язує з політичною підтримкою.

З політичною підтримкою Олена Сотник пов’язує і нічну поїздку директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника до Президента Порошенка у Козин.

«Що б там очільник НАБУ не говорив, але коли він поїхав до Президента нібито поговорити про поправки до закону про Антикорупційний суд, то очевидно, що тим самим він підставляє сам себе і свою структуру.

Адже наступного разу, якщо проти мене, як опозиційного депутат буде порушено кримінальне провадження, я скажу, що це політичне переслідування, яке пов’язане з тим, що голова цього органу поїхав до Президента додому і вони домовилися», – зазначила народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 14:19 :13