четвер, 19 липня, 2018, 5:30 Політика
Балашов про зовнішнє управління: Нашим не можна давати керувати державою
ZIK
ZIK

Попередня влада розоряла державу і теперішня також це робить. Нашим політикам не можна давати керувати державою, потрібне зовнішнє управління.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK розповів блогер, громадський діяч Геннадій Балашов відповідаючи на запитання, чи зовнішнє управління є благом для України.

«Попередня влада розоряла державу і теперішня також це робить. На щастя зараз є хороше зовнішнє управління МВФ. Я вважаю, що нашим політикам не можна давати керувати державою, бо в них немає ідеології. Яка ідеологія в Порошенка?», – цікавиться пан Балашов.

Також гість програми пояснив механізм, як в українському уряді з’являються іноземці.

«Що роблять американці і чому з’являються такі особи Яресько чи Абромавичус? Так вони ставленики МФВ. Вони через свої структури засилають фонди, які починають фінансувати міноритарні пакети акції. Таким чином вони визначають, що потрібно робити на території держави. По суті це розвідники», – вважає політик.

Водночас на запитання ведучої, чи це благо для держави, коли Сорос веде переговори про купівлю ГТС, пан Балашов відповів, якщо Сорос придбає українську систему це буде прекрасно, бо наші її обкрадають.

«Крім того, Нафтогаз завдяки ГТС зберігає монополію над газовим ринком. Доки буде монополія, доти буде корупція. В США немає державних підприємств, всі вони є корпоративні і ми перейдемо на цю систему. Державі і чиновникам не можна довіряти управління великими масивами грошей», – констатував Геннадій Балашов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 10:31 :53