середа, 18 липня, 2018, 13:30 Політика
Юрист: освіту Гройсмана можна легко перевірити
ZIK
ZIK

Перед тим, як Володимира Гройсмана призначили на посаду прем’єр-міністра, депутати мали можливість ознайомилися з документами про нього. Цікавим пунктом стала освіта прем’єра. Згідно документів, Гройсман кілька років після школи ніде не вчився, а потім у 2003 році отримав ступінь спеціаліста.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповів заслужений юрист України Олександр Покрещук.

«Я з’ясував, що Володимир Гройсман навчався з 1995 року по 2000-й у Вінницькому інституті економіки і управління. Там отримав ступінь молодшого спеціаліста. Далі по 2002 рік дістав диплом бакалавра в Міжрегіональній Академії Управління персоналом, потім у 2003 році – диплом спеціаліста. Та при призначені на посаду прем’єр-міністра Гройсман не вказав інформацію про перші два дипломи», – каже юрист.

Він зазначає: після того, як студент закінчує університет, у навчальному закладі зберігаються контрольні, дипломні роботи тощо.

«Збирається величезна папка, приблизно на 150 сторінок. Там є всі копії документів, які зберігаються в державному архіві 75 років. Тому, якщо хтось перевіряв освіту Гройсмана, то обов’язково мав вилучити документи з архіву і дослідити їх», – підкреслює Олександр Покрещук.

Аби встановити правду щодо освіти Володимира Гройсмана, можна було б відшукати його одногрупників. Однак юрист сумнівається у тому, що люди захочуть давати якісь свідчення.

«В особовій справі Володимира Гройсмана є залікова книжка з підписами викладачів. Припускаю, щоби знайти компромат, треба буде заплатити їм гроші. Тому треба більше звертати увагу на документи», – наголошує юрист.

Крім того, Олександр Покрещук згадує і про Юрія Луценка, який працює Генпрокурором і немає фахової вищої освіти.

«Мені дивно, як можна бути генеральним прокурором і не мати вищої освіти, не знати систему із середини і керувати! Коли я закінчив працювати слідчим і перейшов у прокуратуру Києва, то зрозумів, що треба знову навчатися», – додає юрист.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 22:48 :13