Новини » Суспільство 18 липня, 2018, 2:09
Варварське нав’язування кримчанам громадянства Росії нагадує кріпосне право, – Денисова
Людмила Денисова
Людмила Денисова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова порівняла примусову видачу російського громадянства жителям окупованого Криму з кріпосним правом.

Про це Денисова написала на своїй сторінці у Facebook.

«Нещодавно до мене звернулася жителька міста Севастополя і попросила допомогти у вирішенні питання нав’язаного їй громадянства РФ. Жінка розповіла, що вона 5 років стукає, без перебільшення, в усі двері, але кримська влада просто відмовляється приймати документи на вихід із громадянства», – повідомила омбудсмен.

Денисова зазначила, що офіс українського омбудсмена відреагував на «таке явне порушення прав людини», було направлено відповідне звернення омбудсмена Росії Тетяні Москалькової. 17 липня від Москвальковой прийшла відповідь, в якому російський омбудсмен запевнила, що мешканці Севастополя буде надано практичну допомогу в оформленні та подачі всіх необхідних документів.

Варварське нав’язування кримчанам громадянства Росії нагадує кріпосне право, – Денисова.

За словами Денисової, міграційна служба в Севастополі прийняла на розгляд звернення громадянки.

«Нарешті, справа зрушила з мертвої точки! Сподіваюся, що влада Росії, все ж, почне керуватися законами здорового глузду, і, нарешті, припинить це варварське нав’язування свого громадянства, яке все більше нагадує кріпосне право», – зазначила Денисова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 08:33 :42