середа, 18 липня, 2018, 17:47 Політика
В Україні почали виготовляти снаряди за стандартами НАТО, – Укроборонпром
Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром

На армійському заводі в Шостці запустили серійне виробництво автоматичних гранатометів ПГОФ-40.

Шосткинський державний завод Імпульс, що входить до складу Укроборонпрому, спільно з київським заводом Кузня на Рибальському, розпочав серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомета – ПГОФ-40, які відповідають стандарту НАТО. Про це в середу, 18 липня, повідомляє прес-служба концерну.

«Уперше в Україні в співпраці з Кузнею на Рибальському було освоєне і розпочате серійне виробництво 40-мм боєприпасів для автоматичного гранатомета. Зараз Імпульс працює над тим, щоб збільшити обсяги виробництва цих боєприпасів шляхом механізації виробництва і впровадження нових інструментів. При цьому, в основному, складання таких боєприпасів – це ручна робота», – заявив директор підприємства Євген Чернов.

Фото: Укроборонпром
Фото: Укроборонпром

ПГОФ-40 – граната осколково-фугасної дії з типорозміром 40х53 мм, що відповідає встановленому в НАТО стандарту боєприпасів до автоматичних гранатометів. Порівняно з 30-мм гранатами, які зараз використовуються в більшості автоматичних гранатометів, що є на озброєнні української армії, 40-мм граната має велику потужність і розліт осколків.

Також заводом було освоєне виробництво спеціальних інертних 40-мм боєприпасів ПГИ-40, які використовуються для пристрілки автоматичного гранатомета і навчання особового складу.

Окрім того, заводи освоюють виробництво ВОГ-25В, які призначені для стрільби з підствольних гранатометів для автоматів, що є на озброєнні силових структур України.

В Укроборонпромі підкреслили, що Шосткинський державний завод Імпульс є однією з головних складових у програмі створення повного циклу українського виробництва боєприпасів різних видів.

Підприємство в замкнутому циклі виробляє детонатори, капсулі й інші елементи для різних видів боєприпасів, від звичайних патронів до далекобійних ракет типу «земля-земля».

Окрім того, тільки на Імпульсі в Україні виробляються засоби ініціювання вибухових речовин для проведення вибухових робіт у гірничодобувній промисловості.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 10:21 :02