Новини » Регіони 18 липня, 2018, 17:11
В Івано-Франківську створили робочу групу, яка вивчає причини загибелі риби у водоймі

В Івано-Франківську за фактом масової загибелі риби у водоймі на вулиці Товарній створено робочу групу. До її складу увійшли фахівці з головного управління держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України», відділ ДСНС, управління з питань надзвичайних ситуацій та обласного управління Державного агентства рибного господарства

Вчора, 17 липня робоча група разом із представниками поліції провели обстеження водойми. Про це IA ZIK повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Наразі взяли на лабораторні дослідження проби води та мертвої риби. Результатів аналізу ще немає.

«Водойма, де трапився цей випадок – це колишня пожежна водойма лісокомбінату. Створена робоча група на місці події працює щоденно. Вчора вилучили 8 кілограм мертвої риби, сьогодні також виїхали на місце події, де виявили новий факт її загибелі. Фахівці працюють над визначенням причин та обставин. Про хід та результати отриманих лабораторних досліджень будемо повідомляти. Мертву рибу вивозимо регулярно за фактом», – наголосив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційно – оборонної роботи Михайло Ковбас.

Як повідомляла IA ZIK, учора, 17 липня, в Івано-Франківську на технічній водоймі на поверхні води було виявлено неживу рибу. Також в ході огляду встановлено, що на краях берегів є невідомі світло-голубі помутніння та осад невідомого походження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:08 :23