Новини » Регіони 18 липня, 2018, 17:51
Учасникам АТО не хочуть виділяти землю у колишньому військовому містечку на Волині

У Ковелі та в Ковельському районі на Волині наразі 410 бажаючих атовців отримати земельні ділянки. Це і учасники АТО, і сім’ї загиблих.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Керівник сектору правової, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації Віктор Шрамко запропонував розглянути пропозицію щодо виділення земельних ділянок на території колишньої ковельської військової частини (військове містечко №19).

«Потреба вільних земельних ділянок для АТОвців в Ковелі досить суттєва. А територія військової частини – близько 19 гектарів, три з яких вже виділили та розділили між учасниками бойових дій. Тому є пропозиція розглянути саме ці ділянки», – повідомив Шрамко.

Проте, Ковельський міський голова Олег Кіндер зауважив, що цю землю не можна роздавати, бо є генплан та план розвитку міста, за яким там планується багатоквартирна забудова.

Він висловив іншу пропозицію: « У нас є сьогодні військові, які стоять в черзі на безкоштовне житло та отримають квартири. Ми працюємо за прийнятою програмою та звернулися до обласної ради, аби вони теж долучилися. Окрім того, можна пропонувати земельні ділянки і в районі. Також готується окрема програма житлового будівництва для атовців».

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук зауважив, що проблему потрібно вирішувати, так як кількість військовослужбовців, які мають право на земельні ділянки – зростає.

«Ми будемо відстоювати інтереси військовослужбовців та запропонуємо альтернативні варіанти. Лише так зможемо дійти порозуміння, за якого атовці матимуть землю, а інфраструктура Ковеля розвиватиметься», – заявив віце-губернатор.

Кіндер запропонував обговорювати з військовими питання виділення землі в районі та інші варіанти. «Також вони можуть створити кооператив та брати участь у зведенні багатоквартирних будинків, частину квартир яких вони отримають. Окрім того, будемо писати листи в Міністерство оборони та прем’єр-міністру України», – каже мер Ковеля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 15:37 :20