Новини » Курйози 18 липня, 2018, 15:20
У США собака навчилась кататись на поні без сідла
Фото: instagram.com/dally_and_spanky
Фото: instagram.com/dally_and_spanky

У США зафіксували цікавий випадок дружби між тваринами. Поні Спенкі не дуже любила людей і відмовлялася їх на собі перевозити. А-от з песиком Деллі вийшло по-іншому: вони подружилися, і тепер тварина може сміливо назвати себе першим у світі собакою-наїзником.

Про це повідомляє Medialeaks.

Американка Франческа Карсон володіє ранчо з домашніми тваринами у місті Спокан, що у штаті Вашингтон. Жінка тренує коней для наїзників, а у вільний час знімає відео про своїх улюблених тварин – поні Спенкі та собаку Деллі.


Останні вісім років поні та песик демонструють чудо міжвидової дружби і мають від цього свої бонуси. Франческа розповіла, що привела Спенкі на ранчо, коли йому було два роки. Поні не знаходив собі місця, був агресивним та відмовлявся спілкуватися як з іншими кониками, так і з господаркою. Неспокій тварини ускладнював Франчесці життя, але допомогла Деллі – її домашній песик.


Під час одного із тренувань Деллі без жодної команди стрибнула Спенкі на спину. В той ж день між ними почалася дружба. Вони все частіше проводили час разом, і Деллі нерідко вирішувала пересуватися на ранчо разом із своїм великим другом.

Поні знає, коли песик застрибує йому на спину. Бо зазвичай вона ходить дуже швидко, а з собакою крокує обережно.

За словами жінки, Деллі зараз є єдиною собакою, який може їздити на конику без сідла. У вересні 2018 року господарка зніме цілий фільм про дружбу обох тварин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 07:36 :39