Новини » Львів 18 липня, 2018, 9:36
У Дрогобичі до кінця літа заплановано дорожні ремонтні роботи на десятьох вулицях

У Дрогобичі, у зв’язку з погіршенням погодних умов, ремонтні роботи на дорогах міста до кінця цього тижня тимчасово припинені.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на департамент міського господарства міськвиконкому.

До кінця літа заплановано дорожні роботи на десятьох вулицях міста. Поточний ремонт проведуть на вулицях М. Лисенка, О. Нижанківського, Б. Шульца, Б. Козловського, Горішня Брама, Війтівська Гора, А. Сахарова, на перехресті вулиць Трускавецька – М.Шашкевича.

Щодо капітального ремонту, то до кінця серпня заплановано проведення робіт на вулиці Стрийській. До кінця серпня хочуть завершити асфальтування дороги на вул. М. Грушевського, а до квітня 2019 року планують повністю завершити капітальний ремонт на цій вулиці. Йдеться про облаштування велосипедних доріжок, хідників та ін. До травня 2019 року у департаменті міського господарства планують провести капітальний ремонт вулиці В. Чорновола.

Міський голова Тарас Кучма доручив комунальним службам міста, окрім розміток в межах пішохідних переходів, нанести роздільні смуги на всіх вулицях, де вже проведено ремонт дорожнього полотна; закликав комунальників не зволікати з ремонтом тріщин та незначних вибоїн, застосовуючи технологію струменевого напилення асфальтної суміші, зокрема, на тих ділянках доріг, де вже проведено поточний ремонт методом вистеляння асфальту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 05:45 :01