Новини » Львів 18 липня, 2018, 9:59
У Бориславі працюють робочі групи з подолання наслідків довготривалого нафтовидобутку

Розпорядженням міського голови Борислава Ігоря Яворського 17 липня було утворено робочу групу для вирішення питань подолання наслідків довготривалого нафтовидобутку на території міста. Для якісної роботи було визначено 4 напрямки: екологія, фінансові питання, нафтовидобуток, інвестиції та інновації.

Про це ІА ZIK повідомили у Бориславській міській раді.

До складу групи увійшли представники ПАТ «Укрнафта», науковці та фахівці різних галузей, представник народного депутата України Богдана Матківського, депутати міської ради, представники ЛОДА, ветерани нафтової промисловості міста, громадськість. Для допомоги та координації до робочої групи залучено працівників Бориславської міської ради. Очолив робочу групу міський голова Борислава Ігор Яворський. Співголовами було обрано депутатів міської ради Любов Голубіцьку та Богдана Городиського.

Вчора відбулось перше засідання цієї робочої групи. Міський голова Ігор Яворський подякував всім, хто долучився й перейнявся долею міста, і зазначив: «Головним завданням, що стоїть перед нами, – в найкоротші терміни напрацювати якісний конкретний результат, змістовний і вичерпний продукт – документ, на який будемо спиратись в наших наступних кроках. Ми всі об’єднані навколо однієї проблеми і зобов’язані запропонувати варіанти вирішення».

Міський голова охарактеризував напрямки і озвучив очікування від кожного з них. Група з екології повинна напрацювати стислі та аргументовані пропозиції, які направлені на зменшення шкідливого впливу нафтовидобутку на навколишнє середовище міста. Фінансова група займатиметься питанням збільшення доходів в бюджет Борислава внаслідок діяльності структурних підрозділів ПАТ «Укрнафта». Пропозиції, які направлені на збільшення нафтовидобутку, будуть опрацьовуватись членами третьої групи. Інвестиційно-іноваційна група займатиметься напрацюванням документу, який має стати передумовою для проведення виїзного засідання Кабінету Міністрів України, а також залученням всіх можливих варіантів допомоги.

«Ми розуміємо, що без додаткового втручання держави, буде дуже складно покращити існуючий стан справ, – наголосив очільник міста. – Є пропозиція підняти напрацювання попередніх періодів, проаналізувати всі дієві програми, постанови Кабміну, закони України, згідно яких місто може отримати додатковий фінансовий ресурс. Окремим завданням групи є впровадження і залучення новітніх технологій для покращення екологічної ситуації, збільшення нафтогазовидобутку, залучення додаткового фінансово ресурсу, для прикладу, – встановлення когенераційних установок».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:34 :55