середа, 18 липня, 2018, 9:35 Політика
Шведи дізнаються більше про звірства режиму Путіна: шведською опублікували історію Сенцова
Акція з вимогою до Росії звільнити незаконно утримуваних українців під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov у Києві. Фото: radiosvoboda.org
Акція з вимогою до Росії звільнити незаконно утримуваних українців під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov у Києві. Фото: radiosvoboda.org

Шведський незалежний видавничий дім Ariel Förlag опублікував історію переслідування Росією українського режисера Олега Сенцова й інших в’язнів Кремля шведською мовою.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

За повідомленням, книжка написана на основі звіту аналітика Fundacja Otwarty Dialog Андрія Осаволюка.

«Тепер і громадяни Швеції зможуть дізнатися про звірства режиму Путіна і про те, чому важливо його зупинити», – пишуть активісти.

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії і її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять у різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov.

Нагадаємо, колишній в’язень нацистських концтаборів закликав Олега Сенцова «жити заради сім’ї та України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 16:55 :25