середа, 18 липня, 2018, 10:20 Регіони
Рівненська облрада проситиме владу про перерахунок пенсій для держслужбовців

Члени постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей Рівненської обласної ради підтримали проект рішення щодо врегулювання перерахунку пенсій для державних службовців.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі ради.

Проект підготовлено після звернення до депутатів пенсіонерів, які працювали в органах державної влади та місцевого самоврядування понад 20 років, з вимогою отримати обіцяну від держави гарантію на належне соціальне забезпечення в старості – встановлення пенсії у розмірі 80-90% від заробітної плати.

З огляду на це профільна комісія підготувала звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єра-міністра України.

«У зв’язку зі змінами законодавства, державні службовці, яким пенсії призначені до 1 травня 2016, втратили право на перерахунок пенсій, та, незважаючи на стаж державної служби – праці в інтересах держави і суспільства – 20 і більше років, отримують пенсію у значно меншому розмірі ніж державні службовці, яким пенсію призначено після 1 травня 2016», – зазначається в документі.

Остаточне рішення щодо цього питання депутати прийматимуть на пленарному засіданні обласної ради, яке відбудеться 27 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 21:49 :03