середа, 18 липня, 2018, 13:11 Світ
Психолог: Президент США Дональд Трамп злякався, тому й виправдовується
ZIK
ZIK

Звісно, що Дональд Трамп міг передбачити, якою може бути реакція американців на його заяви у бік Путіна в Гельсінкі. Але Трамп був під впливом Путіна і йому хотілось зробити приємне своєму колезі. Він навіть не зауважив, що осоромив свої органи національної безпеки.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політичний психолог Богдана Бабич.

«Заяви Трампа на зустріч у Гельсінкі ще раз підтверджують думку про те, що коли він приїжджає за кордон, може собі дозволити все, що завгодно. Коли ж повертається додому, то зіштовхується з американською дійсністю та з балансами різних інститутів влади, де на нього звичайно здійснюється певний тиск», – сказав Бабич.

За її словами, коли Трамп побачив, що про нього говорять місцеві засоби масової інформації, він просто злякався.

«Президент США побачив новинні випуски, де в основному говорили про те, що «це не припустимо», «це сором», «негідна поведінка нашого президента», «нам за нього незручно». І на мою думку, він злякався, як це все сприймають у Америці. Звісно, що він, мабуть, знав, яка може бути реакція та міг очікувати якесь незадоволення. Але в той момент він був під впливом ситуації з Путіним. Бо йому хотілось зробити приємне своєму колезі, хоча він дійсно осоромив свої органи національної безпеки», – прокоментувала психолог.

На її думку, коли Трамп сказав, що не довіряє своїм органам безпеки, а довіряє словам Путіна – це є достатнім для того, щоб президент РФ сказав, що Росія не збивала літак, не анексувала Крим і т.інше.

«Тобто на розслідування спецорганів він не зважає, а на слова Путіна зважає. Звичайно, що таким чином він підтверджує ті підозри, які щодо нього і так вже були висловлені, що він є агентом Кремля», – наголосила Бабич.

Натомість політтехнолог Борис Тизенгаузен сказав про те, що насправді Трамп виправдовувався не за всі заяви, після того, як повернувся до США.

«Запросити російську сторону в розслідування щодо втручання у передвиборчий процес є зовсім іншим. Фактично, коли Роберт Мюллер оголосив 12 прізвищ високопосадовців офіцерів ГРУ, щодо яких доведено, що вони брали участь у втручанні і зламі серверів демократів, було дуже цинічно з боку Трампа запросити цю сторону брати участь у розслідуванні. Можливо, він якось викрутиться із звинувачень у тому, що говорив про некомпетентність АНБ чи ФБР, але ніяк не викрутиться зі звинувачень у тому, що, фактично, зрадив свою країну, запросивши злочинця у власне розслідування», – вважає Тизенгаузен.

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп заперечив свою проросійськість і заявив, що прагне безпеки для Сполучених Штатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 00:31 :27