Новини » Політика 18 липня, 2018, 18:30
Нардеп заявив, що «Нафтогаз» має надприбутки за рахунок грабунку українців
ZIK
ZIK

Українська влада забула, що таке державні підприємства і для чого вони служать.

На цьому наголосив народний депутат України Аркадій Корнацький у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду заявив, що Кабінет міністрів України заборонив виплати бонусів і винагород у компаніях, власником яких є держава.

«Заяви Прем’єр-міністра Гройсмана щодо скасування премій у державних компаніях – це чистої води піар, адже жодних наслідків щодо зниження заробітної плати держслужбовців до більш прийнятних критеріїв не буде», – прокоментував Корнацький.

Депутат впевнений, що українська влада забула, що таке державні підприємства і для чого вони служать.

«Державні підприємства мають працювати для того, щоб виробляти найнеобхіднішу для держави продукцію і надавати людям найнеобхідніші послуги. Натомість останні чотири роки, коли після Революції гідності все в державі мало б оптимізуватися на благо суспільства, відбувається зворотній процес, і державні підприємства підганяються під стандарти комерційних.

І навіть якщо найняті юристи виграли справу, то яка в цьому заслуга керівництва «Нафтогазу»? Тому я впевнений, що «Нафтогаз» існує і має липові прибутки тільки завдяки тому, що грабує десятки мільйонів українців непомірними тарифами», – наголосив Аркадій Корнацький.

Нагадаємо, «Нафтогаз» виплатить 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, становить 1% від суми виграшу – 4,6 мільярда доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 20:59 :19