Новини » Регіони 18 липня, 2018, 10:47
На Закарпатті 85 лікарів з Канади та США проводитимуть безкоштовні прийоми
На Закарпатті 85 лікарів з Канади та США проводитимуть безкоштовні прийоми
На Закарпатті 85 лікарів з Канади та США проводитимуть безкоштовні прийоми

Команда міжнародної місії лікарів «OperationRenewedHope» протягом тижня проводитиме на Закарпатті безкоштовний прийом громадян. Прийом проводитимуть канадські та американські фахівці.

Так, прийом громадян здійснюватимуть терапевти, стоматологи, гастроентерологи, гінекологи, хірурги, невропатологи, сімейні лікарі. Загалом, до Закарпаття завітали 54 фахівці з-за кордону, а вже за тиждень до колег приєднаються ще 31 член міжнародної місії лікарів.

«Ми хочемо подякувати Міністерству охорони здоровʼя України, обласній та місцевій владі за те, що вони дозволили нам приїхати сюди і долучитися до надання медичної допомоги вашим громадянам. Для нас велика честь працювати із закарпатськими лікарями, адже вони діляться з нами своїм досвідом, допомагають нам зрозуміти місцеві побут та культуру, а головне – нагальні потреби місцевого населення. До цього наша місія вже працювала у 45 країнах світу. У вашому регіоні ми вперше і вже співпрацюємо з Благодійним фондом «Доторкнись життя», надаючи допомогу дітям з неблагополучних сімей. Також ми допомагаємо регіонам, що постраждали внаслідок стихії, і людям, які опинилися у скрутній життєвій ситуації», – розповів голова місії Ян Мілтон.

Закордонні лікарі привезли на Закарпаття й устаткування, яке дозволить якісно здійснювати діагностику та лікування пацієнтів. Йдеться як про портативні прилади, так і про кабінетне обладнання, зокрема, стоматологічне.

«Я привіз сюди чотири валізи обладнання по 25 кілограмів кожен, два мобільні стоматологічні крісла, станок для пломбування і дезінфекції інструментів, мобільний сканер для знімків… Все, як у звичайному стоматологічному кабінеті, де можна проводити обстеження, протезування, лікування», – розповів лікар-стоматолог Гері Гібсон.

Всі прийоми лікарів безкоштовні, їх проводитимуть в м. Мукачево в приміщенні Благодійного фонду «Доторкнись життя». 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 07:45 :17