Новини » Політика

Геннадій Балашов зізнався, що вмовляв Онищенка фінансувати його партію

ZIK

Якщо гроші на мою партію дасть Ахметов, то я візьму їх, якщо дасть Коломойський – теж візьму. Тобто візьму будь-які гроші, але тільки для того, щоб створити в Україні «податковий рай».

На цьому наголосив бізнесмен Геннадій Балашов у ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Я хотів подати в суд на журналістку, яка сказала, що я продав свою партію «5.10» Олександру Онищенку. Так, дійсно, я їздив до Онищенка, спілкуюся з ним і благав фінансувати партію. Також я вмовляв його вступити в партію, адже це дуже важливо, щоб біженці почали долучатися до нас і показували приклад іншим. Оскільки достатньо тільки запустити «систему 5.10» в Україні – і можна повертатися з-за кордону, щоб робити реальний бізнес вже в Україні», – пояснив Геннадій Балашов.

Він зізнався, що Онищенко зацікавився ідеєю «5.10», вступив у партію і навіть дав певну суму, але, за словами бізнесмена, це не глобальні гроші.

«Моя політична сила – це єдина партія, яка не продається ні за які гроші. Я одразу пояснюю олігархам, що в нас дуже стійка ідеологія. Звісно, хто бажає, то може долучатися і підтримувати нас, утім політика партії залишиться незмінною.

Тому якщо гроші на мою партію дасть Ахметов, то я візьму їх, якщо дасть Коломойський – теж візьму. Тобто візьму будь-які гроші, але тільки для того, щоб створити в Україні «податковий рай». І допоки партія не досягне поставлених цілей податкової свободи в країні, я залишатимуся незмінним лідером партії», – наголосив Геннадій Балашов.

Loading...