Новини » Політика 18 липня, 2018, 18:48
Юрист-кримінолог розповіла, яку думку нав'язує суспільству захист Януковича
ZIK
ZIK

Моя персональна професійна позиція – у діях Януковича є ознаки складів злочинів. Безумовно, їх треба доводити. Але які є докази у цій справі, та чи є вони взагалі? Я не знаю. Але те, що цей процес чомусь перетворюють на політичний, то для мене це очевидно.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила кандидат юридичних наук, експерт-кримінолог Ганна Маляр.

Як відомо, 19 квітня суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

Головуючий суддя Оболонського райсуду Владислав Дев'ятко заявляє, що захист намагається затягнути справу і просить про повторне дослідження уже відомих доказів.

Однак, за словами адвоката Януковича Віталія Сердюка, у справі не було допитано всіх свідків, і таке рішення судді «свідчить про прагнення пришвидшити справу».

Кандидат юридичних наук Анна Маляр зазначила, що вона стежить за судовим процесом у справі Януковича, тому може зробити певні висновки:

«Я бачу, що одна зі сторін, я не буду називати яка саме (не хочу когось звинувачувати і не хочу позовів на свою адресу) більше працює публічно в політичній площині. Зокрема, надаючи не юридичні докази, обґрунтування або спростування, а працює більше як на політичній сцені», – заявила гостя програми.

Експерт-кримінолог каже, що це ознака того, що сторона Януковича хоче мати підтримку суспільства. «Це мої персональні підозри, але очевидно, що сторона Януковича хоче мати підтримку суспільства, бодай якоїсь її частини. Над цим вона активно працює не лише у суді. Над цим сьогодні працюють деякі ЗМІ, пом’якшуючи ставлення суспільства до всього, що було вчинено Януковичем», – зауважила Анна Маляр.

Однак, на її переконання, у діях Януковича є ознаки складів злочинів.

«Безумовно, їх треба доводити. Але які є докази у цій справі, та чи є вони взагалі, я не знаю. Але те, що цей процес чомусь перетворюють на політичний, то для мене це очевидно», – додала кандидат юридичних наук.

Нагадаємо, за даними Генпрокуратури, Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених із метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:51 :43