ЧС-2018: Збірна Хорватії з футболу пожертвує 23 млн євро призових дітям

Златко Даліч / 2018.football.ua

Головний тренер збірної Хорватії з футболу Златко Даліч написав відкритого листа, в якому зазначив, що всі призові, отримані на чемпіонаті світу-2018 (23 млн євро), збірна віддасть в благодійний фонд для хорватських дітей.

«Зараз Хорватія знаходиться у важкій ситуації. Хорватія – найбідніша країна в Євросоюзі, якою управляють люди, що мають стосунок до організованої злочинності. Мільйони людей виїхали з Хорватії в останні 20 років. Наші пенсіонери не можуть забезпечити свої базові потреби, молодь не може дозволити собі освіту, медицина руйнується, а корумпована юридична система захищає великі капітали.

Я прошу політиків і представників влади,які довели людей до відчаю та бідності, триматися подалі від збірної Хорватії. Вам не раді в нашій роздягальні, ми не хочемо з вами фотографуватися і вести справи. Це ви зробили хорватів найбіднішим народом Європи. У нас є діти, що ніколи не бачили моря, але ж у Хорватії більше тисячі кілометрів морського узбережжя. Є діти, які лягають спати голодними, тому що їх батьки безробітні.

Ми не раді людям, які зробили це з нашою країною. Поважайте наше рішення, не надягайте наші футболки і не використовуйте наш успіх для своєї реклами.

Вся команда пожертвує свої призові з ЧС-2018 хорватським дітям. Фонд профінансує дітям відпочинок на морі. Це найменше, що ми можемо зробити», – йдеться в листі.

Нагадаємо, хорвати під керівництвом Златко Даліча завоювали срібні нагороди Мундіалю-2018. У фіналі збірна Хорватії поступилась команді Франції з рахунком 2:4.

 Loading...