live
Новини » Спорт 453

ЧС-2018: Ошукані вболівальники з Нігерії вже три тижні не можуть повернутися додому

vk.com / alternative_moscow

Близько 100 ошуканих вболівальників з Нігерії знаходяться в московських хостелах в очікуванні повернення на батьківщину.

Як повідомила прес-секретар волонтерської організації «Альтернатива» Юлія Сілуянова, президент Нігерії Мохаммаду Бухарі доручив евакуювати своїх громадян, яким тепер забороняють спілкуватися з представниками ЗМІ. «Сьогодні в хостели привезли ще 25-30 нігерійців, – розповіла Сілуянова. – Президент Нігерії доручив евакуювати всіх своїх громадян міністру закордонних справ і міністру авіації. Той факт, що за справу взялася виконавча влада, дає нам надію. Проте вболівальникам, які знаходяться в Москві, забороняють обговорювати подробиці їхнього приїзду зі ЗМІ або пропонують брехати на камеру про те, що рейс пропустили зі своєї вини».

Загалом на території московського регіону в даний час знаходяться близько 200 нігерійських фанатів, зворотні квитки яких були анульовані шахраями. Як стало відомо, зловмисники зібрали з уболівальників, які приїхали в Росію з Нігерії на чемпіонат світу з футболу, по 250 доларів з кожного.

Весь процес взялася організувати якась російська фірма. Зібрала гроші за квитки в обидві сторони, допомогла оформити паспорти вболівальників,  повідомляє sport.unian.ua. Близько двох тижнів нігерійські фанати провели прямо в залі очікування аеропорту, деякі з них займалися жебрацтвом, інші підходили до пасажирів і просили у них гроші. Митися гостям чемпіонату світу довелося в раковинах, а спали вони на кріслах.

Після численних скарг, коли в аеропорт «Внуково» викликали поліцію і правозахисників, нігерійських вболівальників доставили в посольство. Незабаром фанати зможуть повернутися додому.

Нагадаємо, збірна Нігерії була учасницею чемпіонату світу-2018 з футболу, але вибула ще після групового раунду, зігравши на турнірі три гри, остання з яких відбулася ще 26 червня.

 

Loading...
Loading...
Loading...