середа, 18 липня, 2018, 19:55 Суспільство
Адвокат родин героїв Небесної сотні заявив про унікальний доказовий матеріал
ZIK
ZIK

Представники потерпілих за допомогою спеціалістів й унікальної технології створили 3D-модель стосовно трьох загиблих на Майдані. Тепер потрібне уточнення для створення таких 3D-моделей ще щодо 22 потерпілих – поранених і вбитих учасників Революції гідності

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив адвокат родин Героїв Небесної Сотні Віталій Титич.

Нагадаємо, із 17 липня ГПУ розпочала слідчий експеримент у центрі Києва в межах розслідування «справ Майдану», який триватиме протягом місяця.

Гість програми зауважив, що справа щодо злочинів на Майдані легка – величезна кількість фіксації злочинів робить її в цьому плані унікальною і легкою для розслідування.

Адвокат зауважив, що представники потерпілих знайшли додаткові докази, додаткові матеріали та покази.

«Ми зараз презентували це, створили 3D-модель. У той момент, коли захист чотири роки розповідає то про «третю силу» – то про грузинських снайперів, то про «бубенчиків» разом з ними та інше, ми створили – реально – за допомогою спеціалістів й унікальної технології 3D-модель стосовно трьох загиблих на Майдані.

Зараз це уточнення потрібне на запит для створення таких 3D-моделей ще щодо 22 потерпілих, поранених і вбитих, стосовно яких є відео моменту смерті, де ми можемо це все відтворити. Це унікальний доказовий матеріал, який дає можливість спростувати всі розповіді про «Україну», ще щось, хто звідки стріляв, бо він чітко візуалізує всі ті обставини – реальні, які відбувалися», – наголосив Віталій Титич.

Гість програми зауважив, що за презентованими раніше посиланнями можна зайти і подивитися в онлайн-режимі, як це працює.

Віталій Титич зауважив, що, на його думку, доказів у справі злочинів на Майдані було достатньо ще на початку процесу. Гість програми також наголосив, що в разі, якщо під час експерименту, що розпочали у центрі Києва, будуть здійснювати затримки, а вони, переконаний Віталій Титич, будуть з боку експертів, «тоді ми будемо у спосіб, доступний нам як представникам родин потерпілих, ми будемо брати цих експертів і змушувати їх виконувати свої обов’язки вчасно».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 11:14 :43