Новини » Економіка 17 липня, 2018, 17:31
За півроку «Укрнафта» сплатила 7,4 млрд грн податків
Фото: ukrnafta.com
Фото: ukrnafta.com

У першому півріччі 2018 року найбільша нафтовидобувна компанія України – ПАТ «Укрнафта» – сплатила податків на суму 7,4 млрд грн. Із цієї суми компанія виплатила 690 млн грн у рахунок погашення простроченого податкового боргу. У 2018 році передбачено повернення 1,2 млрд грн боргу.

Про це повідомяє прес-служба ПАТ «Укрнафта».

Як ідеться у повідомленні, «Укрнафта» продовжує виплачувати податковий борг на регулярній основі одночасно зі сплатою всіх поточних податкових зобов’язань. Згідно з консервативним планом «Укрнафти», передбачено повернення 1,2 млрд грн боргу в 2018 році. Станом на 30 червня розмір простроченого боргу «Укрнафти» становив 11,05 млрд грн.

Як зазначили у компанії, ризики для погашення податкового боргу не змінились: це спроби блокування спецдозволів з боку регуляторних органів, а також проблеми в системі державних аукціонів з продажу нафти, через які «Укрнафта» реалізує нафту та конденсат та на яких початкова ціна встановлюється відповідно до затвердженого державою порядку.

Пропозиції компанії щодо реформування механізму держаукціонів були реалізовані не в повному обсязі і конкуренція на них залишається обмеженою. Так, у першому півріччі із 12 аукціонів, щодо яких «Укрнафта» подавала заявки, лише шість визнали такими, що відбулись.

Довідка

На кінець першого півріччя 2018 року прострочений податковий борг ПАТ «Укрнафта» становив 11,05 млрд грн. Цей показник включає прострочену заборгованість самої компанії та її структурних підрозділів. Підхід «Укрнафти» до обліку податкового боргу відповідає чинному законодавству та узгоджується з рекомендаціями незалежного зовнішнього аудитора. Переважна його частина сформувалась впродовж 2014-2015 років до зміни менеджменту компанії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:59 :25