вівторок, 17 липня, 2018, 20:58 Політика
Волонтер: Під час загострення політичної ситуації нас постійно лякають ворожим наступом
ZIK
ZIK

За останні роки, коли в Україні загострювалася політична ситуація, громадян лякали наступом на якесь місто, проте Маріуполь довів свою проукраїнську позицію і разом з бійцями не дозволить ворогу зайняти місто.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила волонтер, голова ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо, 16 липня під час виступу перед початком багатонаціональних міжнародних навчань «Сі Бриз-2018», Президент України Петро Порошенко заявив, що військово-стратегічна обстановка у Чорноморському регіоні є дуже напруженою. Петро Порошенко не виключив, що Кремль готується до атаки на Маріуполь.

Гостя програми наголосила, що війна, яка нині триває на Донбасі, обов’язково завершиться, проте не за чинного керівництва державою, яке робить усе, щоб конфлікт продовжувався і за таких обставин владу не рухали.

Відповідаючи на запитання глядачів, чи не планують «здати» Маріуполь ворогу, Олена Живко зазначила, що є два варіанти. Один із них, з її слів, полягає у тому, що сепаратисти мають якісь «претензії» на це місто.

«Адже ви знаєте, під час режиму тиші, під час «пшеничного перемир’я» наші позиції не укріплюються, а вони у цей момент укріплюють позиції, заливають дуже багато бетону, роблять дуже міцні позиції. Наша сторона водночас, хоча це не потребує багато затрат, не проводить такі заходи», – зазначила Олена Живко та наголосила, що зайняти ворожі позиції з огляду на це буде складно.

Інший варіант, наголосила гостя програми, полягає у тому, що розпочалася виборча кампанія.

«І щоразу, коли починаються такі ситуації, нас лякають наступами також для того, щоб тримати всіх нас у стресі», – зазначила Олена Живко й додала, що за останні роки, коли в Україні загострювалася політична ситуація, громадян лякали наступом на якесь місто.

«Але Маріуполь вже довів свою проукраїнську позицію і… надалі не дасть разом із нашими воїнами зайняти це місто», – переконана гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:12 :18