вівторок, 17 липня, 2018, 4:30 Світ
У Конгресі США оцінили підсумки переговорів Трампа і Путіна: Росія – не наш союзник
<nbsp;>

Спікер Палати представників Конгресу США Пол Раян прокоментував неоднозначні підсумки переговорів між президентом США Дональдом Трампом і президентом РФ Володимиром Путіним.

За його словами, Трамп «повинен взяти до уваги, що Росія не є нашим союзником», – передає CNN.

«Немає ніякого морального паритету між Сполученими Штатами і Росією, яка залишається ворожою щодо наших основних цінностей і ідеалів», – сказав Раян.

Представник Конгресу розкритикував очевидне визнання Трампом того, що Росія нібито не втручалася в президентські вибори 2016 року.

«Немає ніяких сумнівів, що Росія втручалася в наші вибори і продовжує свої спроби підірвати демократію тут і в усьому світі. Це висновки не тільки американських спецслужб, але і розвідувального комітету Палати представників», – сказав він

Раян наголосив, що завдання Вашингтона – притягнути Росію до відповідальності і покласти край її «мерзенним нападкам на демократію».

Нагадаємо, що 16 липня в Гельсінкі за закритими дверима відбулася офіційна зустріч президентів США і Росії – Дональда Трампа і Володимира Путіна. На підсумковій прес-конференції сторони відзначили прогрес в поліпшенні двосторонніх відносин.

Трамп заявив, що немає підстав вважати, що Росія організувала хакерські атаки під час президентських виборів в США в 2016 році, щоб допомогти йому перемогти. За його словами, Путін був «дуже переконливим» в своєму запереченні втручання в американські вибори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 11:12 :37