Новини » Львів 17 липня, 2018, 9:43
У Дрогобичі готуються до вручення Міжнародної премії імені Івана Франка

У Дрогобичі триває активна підготовка до проведення ІІІ церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка. Захід відбудеться 27 серпня у приміщенні Народного дому імені Івана Франка.

У межах підготовки у приміщенні Народного дому тривають ремонтні роботи у одному з залів будівлі. Також передбачено реконструкцію сцени. Попередньо були проведені ремонтні роботи частини фасаду.

Учора, 16 липня, міський голова Тарас Кучма зустрівся з керівництвом Народного дому та виконавцем ремонтних робіт і проінспектував стан підготовки до проведення церемонії.

Окрім того, міський голова доручив представникам відповідних комунальних служб впорядкувати прилеглу до будівлі Народного дому територію та вулицю Івана Франка.

«ІІІ церемонія вручення Міжнародної премії імені Івана Франка – це не просто важлива подія для міста та регіону. В першу чергу – це вшанування нашого земляка Івана Франка. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб гідно прийняти поважних лауреатів та гостей і на високому рівні відзначити 162  річницю від дня його народження», – прокоментував Тарас Кучма, – передає власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 16:03 :50