вівторок, 17 липня, 2018, 14:41 Економіка
Потяг «чотирьох столиць» стартує 28 вересня з Києва, – Омелян
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

У вівторок, 17 липня, у Львові відбулося 18 засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів, що Україну та Литву найближчим часом єднатиме потяг, який курсуватиме з Києва до Мінська, Вільнюса і Риги.

«Потяг «чотирьох столиць» стартує 28 вересня з Києва. Також з’явиться пряме авіасполучення між Вільнюсом та Львовом. Товарообіг між двома країнами зростає. За підсумками 2017 року ріс майже 40% і є подальше збільшення. У липні цього року до головування у Європейському Союзі приступила Австрія і тепер на порядку денному у Європу – це сучасні технології та штучний інтелект. Ми про це також говорили, що об’єднаємо наші зусилля спільно із Польщею, Литвою та Україною у створенні центру перспективних технологічних інноваційних рішень. Ми розуміємо, що навіть невеликі інвестиції можуть мати величезний позитивний ефект», – повідомив Володимир Омелян.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

У свою чергу, міністр економіки Литовської Республіки Віргініюс Сінкявичюс відзначив, що вдалося обговорити багато важливих питань.

«Клімат для інвестицій між двома країнами є хорошим. Завдяки транспортному єднанню поїздами та літакам – туристи та бізнесмени зможуть вільніше і швидше пересуватися. Для Литви Україна являється пріоритетною країною для інтеграції у Європейський Союз. Ми дуже позитивно оцінюємо реформи, які проходять в Україні. Надіємося, що наступні вибори не зупинять цикл реформ», – розповів Віргініюс Сінкявичюс.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 06:16 :17