вівторок, 17 липня, 2018, 20:10 Політика
Нардеп Крулько прогнозує, що справа щодо погроз Пашинського матиме чималий суспільний резонанс
ZIK
ZIK

Сергій Пашинський є спеціалістом попадати в скандальні ситуації. Натомість Тетяну Блистів я знаю як достатньо професійну людину і мав можливість неодноразово з нею працювати.

Таку думку висловив народний депутат України Іван Крулько в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, співробітниця Комітету Верховної Ради з питань національної оборони та безпеки Тетяна Блистів поскаржилась на погрози вбивством від керівника Комітету нардепа Сергія Пашинського.

«Пані Тетяна не взялася нізвідки на посаді керівника секретаріату Комітету з питань національної безпеки й оборони. Вони з Пашинським працювали багато років разом: спочатку вона була його помічницею, потім очолювала апарат Пашинського, коли він виконував обов’язки глави Адміністрації Президента. А після обрання Пашинського головою Комітету з нацбезпеки й оборони очолила секретаріат», – розповів Іван Крулько.

Тобто, підкреслює депутат, це та людина, яка досить тривалий час працювала поряд із Пашинським. Але що сталося у їхніх взаємовідносинах після такого довгого періоду – незрозуміло.

«Очевидно, що це не є питання виключно якоїсь емоції, і там відбуваються більш глибокі речі. Є конкретна заява про те, що людині погрожують життям, відтак має відбутися розслідування. Також є зворотна заява про те, що керівник секретаріату замішана у справах з ознаками корупції, відтак це теж має бути розслідувано», – впевнений Крулько.

Очевидно, додає він, що ця ситуація матиме великий суспільний резонанс.

«Потрібно визнати, що пан Пашинський є спеціалістом потрапляти в подібні ситуації. Натомість пані Тетяну знаю як достатньо професійну людину і мав можливість неодноразово брати участь у засіданнях Комітету з питань нацбезпеки й оборони, де вона належним чином виконувала свої обов’язки», – зауважив Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 05:39 :29