вівторок, 17 липня, 2018, 6:10 Курйози
Мордовський актор Депардьє не заплатив податки на своїй новій батьківщині – в Саранську

Пристави Саранська не змогли стягнути з актора Жерара Депардьє заборгованість зі сплати податків.

Першими на це звернули увагу телеграм-канали, – повідомляє znak.

Як повідомляється в офіційній базі боржників на сайті УФССП, щодо французького актора виконавче провадження по стягненню заборгованості порушили ще 13 червня, а вже 28 червня припинили його.

Вся справа в тому, що пристави не зуміли відшукати майно Депардьє, щоб накласти на нього арешт, а всі прийняті судовими приставами-виконавцями заходи з пошуку майна актора виявилися безрезультатними.

Про те, скільки Депардьє заборгував, в базі даних не йдеться. Уточнити це не вдалося і у пристава-виконавця, який займається стягненням боргів актора.

Нагадаємо, в 2012 році Жерар Депардьє покинув Францію і переселився в Бельгію після того, як французький прем’єр-міністр спробував викрити актора в несплаті податків. Це дуже образило Депардьє, який незабаром заявив, що вважає, ніби слово «патріотизм застаріло», тому тепер він став громадянином світу.

У 2013 році Жерару Депардьє, фактично за розпорядженням Володимира Путіна, видали російський паспорт. Актор після цього відправився в столицю Республіки Мордовії – місто Саранськ. Місцева влада відразу ж надала Депардьє житло. Однак жити в Росії актор не захотів, тому після отримання російського громадянства відправився до Бельгії, а в 2018 році заявив про бажання жити в Алжирі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:11 :06