вівторок, 17 липня, 2018, 21:10 Політика
Крулько запевнив, що Тимошенко відгукнеться на заклик Гриценка щодо дебатів
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко ще ніколи не відмовлялася від проведення дебатів, навпаки – чоловіки тікали від дебатів із нею.

На цьому наголосив народний депутат України Іван Крулько в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вкотре покликав лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко на дебати і запевнив, що «непорозумінь не буде».

«Буде виборча кампанія, і, дійсно, є можливість провести дебати серед різних кандидатів. Я можу сказати, що Юлія Тимошенко ще ніколи не відмовлялася від проведення дебатів, навпаки – чоловіки бігли від дебатів із нею.

Я вам нагадаю про заплановані дебати між Тимошенко та Януковичем, коли він двічі не з’являвся. Натомість Юлія Володимирівна вдало використала цей час для донесення своєї позиції», – підкреслив Іван Крулько.

Депутат впевнений, що дебати різного роду однозначно відбудуться. Утім також припустив, що мало хто з чоловіків захоче дискутувати з лідером «Батьківщини».

«У мене особисто також є багато запитань до Анатолія Гриценка, зокрема питання щодо його команди, щоб він показав принаймні трьох людей, які поруч біля нього, тобто його команду», – зауважив Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 22:57 :49