Новини » Регіони 17 липня, 2018, 17:17
Головний медик Івано-Франківська пояснила, чому придбали УЗД-апарат для перинатального центру

Сьогодні, 17 липня, прес-служба міськвиконкому поширила роз’яснення начальника відділу охорони здоров’я Марії Бойко щодо звинувачень у недоцільності придбання УЗД-апарату для міського перинатального центру та у завищеній вартості для його придбання.

Як запевняє головний медик міста, потреба у закупівлі апарату ультразвукової діагностики в міському перинатальному центрі назріла давно. Так, 21 лютого цього року була оголошена закупівля за процедурою відкритих торгів 1 комплекту апарату ультразвукової діагностики для гінекології та неонатології на суму 2’300000,00 грн. 

Аукціон відбувся 12 березня цього року за трьома раундами та за результатами його перебігу було визначено двох учасників потенційних переможців.

Проаналізувавши подану учасниками документацію та визначивши найбільш вигідну цінову позицію, засіданням тендерного комітету було прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем конкурсних торгів ТОВ «МЕДХОЛДІНГ».

Договір з учасником-переможцем було укладено 29 березня відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених ЗУ «Про публічні закупівлі» на суму 2’025510,00 грн.

Марія Бойко пояснює, що проведено закупівлю не лише самого апарату, але й профільних 4 датчиків для проведення діагностики. Сам УЗД апарат – це лише прилад. Для того, щоб проведення діагностики стало можливим, необхідні датчики.

На різні обстеження потрібні різні датчики. Було закуплено 4 різнопофільні датчики з ліцензіями. Щодо останніх – то це програмне забезпечення, яке необхідне для функціонування приладу.

«Саме тому, вважаю недоцільним проводити порівняння вартості самого апарату із базовою комплектацією та приладу з додатковими профільними датчиками, який було придбано», – наголосила начальник управління.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:44 :44