вівторок, 17 липня, 2018, 13:10 Світ
Експерт: Трампу цікава Росія з огляду на ринок газу
ZIK
ZIK

Президента США Дональда Трампа цікавить європейський ринок газу. Ймовірно, під час зустрічі із очільником РФ Володимиром Путіним, лідери обговорити це питання.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив економічний і фінансовий експерт Андрій Блінов.

«Зустріч Путіна і Трампа я б оцінював нейтрально. Адже очільник США реалізує досить ефективно передвиборчу програму, яка пов’язана із захистом американського ринку», – зазначає економічний і фінансовий експерт.

Андрій Блінов переконаний, що із не зовсім легкої руки 45-го президента США, у світі розпочався новий виток торгівельних війн.

«Ми пам’ятаємо про 25-відсоткове мито на сталеву продукцію, 10 відсотків на вироби з алюмінію. Ледь не всі країни змушені підкорюватися тенденціям держави, чия економіка у світі поки що номер один», – наголошує фінансовий експерт.

На міжнародній арені Дональд Трамп буде домагатися тих речей, які принесуть зиск американській економіці, упевнений Андрій Блінов.

«Він сказав, що на ринку скрапленого газу Америка готова конкурувати, зокрема, із російським газом на теренах Європи. Припускаю, що домовленість між очільниками США і Росії може бути у випадку, якщо Володимир Путін дасть частину багато ринку газу Європи Дональду Трампу. Однак, судячи з обличь лідерів, щодо цього питання вони не домовилися», – вважає економічний експерт.

До слова, зустріч президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна тривала приблизно протягом двох годин.

«Прес-конференція була доволі куцою, тому робити довгі висновки я не можу. Можливо, варто звернути увагу на міміку, жести лідерів. Однак, хочу підмітити, що свої дії Володимир Путін часто пов’язує із виборами, зміною влади. Тому, скоріш за все, до початку виборів в Україні з боку Росії різких кроків не буде», – додає фінансовий експерт.

Нагадаємо, лідер Демократичної партії у Сенаті США Чак Шумер закликав до посилення санкцій проти Москви після саміту американського президента Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним у Гельсінкі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 05:50 :52