вівторок, 17 липня, 2018, 18:35 Економіка
Експерт пояснив, що низькі зарплати українців – це наслідок сировинної економіки
ZIK
ZIK

Головна проблема не в зарплатах топ-менеджменту країни, а в тому, чи усвідомлює він, як підняти економіку держави задля зростання добробуту населення.

На цьому наголосив економіст Борис Кушнірук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«У реальному житті українців склалося так, що різними законами встановлювався різний підхід до визначення заробітної плати. Так, для суддів і прокурорів встановлена одна система, для новостворених антикорупційних органів – інша. До того ж зарплата керівництва в цих органах навіть вища, ніж у Прем’єр-міністра й Президента країни», – зауважив Борис Кушнірук.

Утім, на думку економіста, відсутність єдиної прив’язки задля формування заробітної плати в країні не є набільшою проблемою.

«Для мене найбільшою проблемою є те, що внаслідок того, що протягом більш як двох десятиліть економіку країни перетворювали суто у сировинну, зарплати і дохід для значної кількості людей стали мінімальними.

І саме такий підхід до економіки призвів до того, що більшість людей у країні перебувають за межею бідності. Тому головна проблема не в зарплатах топ-менеджменту країни, а в тому, чи усвідомлює він, як підняти економіку держави задля зростання добробуту населення», – наголосив Борис Кушнірук.

Нагадаємо, що «Нафтогаз» виплатить 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, становить 1% від суми виграшу в арбітражі – 4,6 мільярда доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 05:01 :43