вівторок, 17 липня, 2018, 21:30 Політика
Екс-голова СБУ заявив, що в законі про нацбезпеку не вистачає головного – безпеки громадян
ZIK
ZIK

У законі про національну безпеку не вистарчає головної позиції – безпеки громадянина. Там не прописано того, що Президент та усі силовики відповідають за безпеку громадян України.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Справедливість», екс-голова СБУ (2006-2010, 2014-2015 рр.) Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, в неділю, 8 липня в Україні набув чинності закон «Про національну безпеку». Закон започатковує реформу силових відомств відповідно до стандартів НАТО.

Документ також визначає основи та принципи національної безпеки та оборони, цілі та основні засади державної політики, що гарантуватимуть суспільству й кожному громадянину захист від загроз.

Серед іншого в документі уточнюються повноваження Президента України щодо стратегічного керівництва Нацгвардією через Генеральний штаб ЗСУ під час воєнного стану.

Однак екс-голова СБУ України Валентин Наливайченко вважає, що закон про нацбезпеку потрібно допрацювати.

«Адже в законі про національну безпеку не вистарчає головної позиції – безпеки громадянина. Там є всі дефініції, виписано п'ять стратегій, але не написано головне й найголовніше – що Президент й усі силовики відповідають за безпеку громадянина України», – зауважив гість програми.

Водночас Валентин Наливайченко розповів, як би він забезпечував безпеку українцям у разі перемоги на президентських виборах:

«Чітким і жорстким спрямуванням усіх сил і засобів, починаючи з Президента, на щоденну роботу по захисту людини та її прав», – заявив політик.

Наливайченко також розповів про три пріоритетні напрямки, якими б він зайнявся для покращення безпекової ситуації в країні:

«Перший безпековий аргумент – поліція, правоохоронні та кримінальні органи мають бути спрямовані та зорієнтовані на безпеку на вулиці, в дитячому садку та школі. Усіма професійними та іншими можливостями. Другий – жорстка й швидка реформа сектору безпеки і правоохоронних органів, яка означатиме зведення в один кулак усіх сил і засобів для захисту безпеки людини. І третє – обов’язково буде продовжено те, що я розпочав у 2007-2008 роках. Треба повертати правду, особисті речі, майно та земельні ділянки, які забиралися каральними органами більшовиків в української церкви, в українських та єврейських громад по всій території держави. Адже без відновлення історичної справедливості Україна не піде вперед, а буде у колі проросійського утворення», – додав лідер партії «Справедливість».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 14:46 :56