Новини » Події 17 липня, 2018, 12:51
Австралія очікує діалогу з Москвою щодо катастрофи MH17
Уламки малазійського літака Boeing-777, збитого на Донеччині. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Уламки малазійського літака Boeing-777, збитого на Донеччині. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Австралія, як і Нідерланди, переконана, що Росія винна у збитті літака рейсу МН17, і очікує, що Москва погодиться на переговори з цього питання.

Таку заяву у четверті роковини збиття літака рейсу МН17 оприлюднила міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства Австралії.

«25 травня 2018 року Австралія та Нідерланди оголосили, що ми вважаємо Росію відповідальною за збиття літака. Ми сподіваємось, що шляхом переговорів з Росією ми зможемо започаткувати діалог щодо обставин, що призвели до трагічної втрати невинних людей. Ми зобов’язані цим пам’яті жертв та їхніх родин та друзів», – йдеться у заяві.

У заяві також відзначається значна робота та важливі результати діяльності Спільної слідчої групи, які вказують на роль Росії у трагедії.

«Ми високо цінуємо постійну ретельну роботу Спільної слідчої групи (JIT), до складу якої входять слідчі органи Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України. Цього року JIT оприлюднила нові значні результати свого кримінального розслідування, в тому числі те, що ракетна система, що використовувалася для знищення МН17, належала російській армії», – йдеться у заяві.

Очільниця австралійського зовнішньополітичного відомства також згадує важливу роль австралійців у допомозі розслідуванню та родинам жертв трагедії і наголошує на важливості пам’ятати загиблих.

«Ми віддаємо належне австралійським військовослужбовцям, поліцейським, дипломатам та іншим особам, які їздили до України та Нідерландів, щоб розслідувати аварію, повернути тіла жертв додому та продовжувати розкривати правду... Ми пам’ятаємо тих, хто загинув, особливо 38 людей, які називали Австралію домом. Наші думки також линуть до тих, хто їх любив і кого любили вони», – наголосила міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:21 :41