понеділок, 16 липня, 2018, 15:59 Регіони
Возять без документів і техконтролю: у поліції розповіли про перевірку тернопільських маршруток

На Тернопільщині під час операції «Перевізник» оформили 579 адміністративних матеріалів щодо водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення.

Про це IA ZIK повідомили в управлінні патрульної поліції області.

Загалом під час перевірки поліцейські оглянули 2372 транспортні засоби, якими в регіоні здійснюють перевезення пасажирів.

«Найбільше порушень, а саме 73 адміністративні матеріали, стосувалися відхилення від визначеного маршруту руху автобуса. Водночас, патрульні виявили 14 фактів керування маршрутними транспортними засобами без відповідних документів і 23 – керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль», – розповіли у відомстві.

Також поліцейські перевірили таксистів. Як зазначили в управлінні, під час рейдів виявили 2 водіїв з ознаками алкогольного сп’яніння. Щодо них склали протокол за ч. 1 ст. 130 та передали на розгляд у суд.

За ст. 128 (випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством) оформили 14 адміністративних матеріалів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 05:49 :03