Новини » Політика 16 липня, 2018, 22:47
Політолог про заяви Ляшка: Найкращим єврооптимізмом є проукраїнський єврореалізм

Стиль поведінки лідера Радикальної партії нагадує Трампа, з місцевими та ментальними відмінностями, а «єврореалізм» Олега Ляшка має запит серед мільйонів українців.

Таку думку висловив директор Інституту Глобальних стратегій Вадим Карасьов, - інформує Gazeta.ua.

Так експерт прокоментував гострі заяви лідера Радикальної партії проти контрабанди лісу, відстоювання мораторію на вивіз лісу-кругляку та звіту британської неурядової організації Earthsight.

«Більшість українських політиків бояться критикувати ЄС та Захід у цілому через політичний страх, надто близькі відносини чи причетність до контрабандних потоків лісу. У той же час головний радикал не намагається всидіти на двох стільцях між лояльністю європейських еліт та інтересом українських виборців, зайнявши чітку позицію – Україна понад усе, а інтерес українця важливіший від геополітичних розкладів та підігруванню старшим політичним партнерам. Чимось такий стиль поведінки нагадує Трампа, з місцевими та ментальними відмінностями», – заявив Вадим Карасьов.

«Відстоювання національного інтересу принципово важливо в процесі зближення з ЄС, адже торгівельні відносини та висока політика базуються виключно на лобіюванні власних галузей і доступів до чужих ринків і ресурсів», – наголосив політолог.

«Тому найкращим єврооптимізмом буде здоровий проукраїнський єврореалізм, який забезпечить не тільки вигідні умови економічної співпраці із ЄС, а й самому Європейському Союзу дасть надійного, довготривалого та взаємовигідного партнера», – резюмував Вадим Карасьов.

Нагадаємо, з України до країн Євросоюзу імпортують більше незаконної деревини, ніж з будь-якої іншої країни світу, та більше, аніж із країн Латинської Америки, Африки та Південно-Східної Азії разом узятих.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 08:47 :34