понеділок, 16 липня, 2018, 5:38 Курйози
По стопах Мєдвєдєва: Путіна висміяли за аномалію з ростом

Президента Російської Федерації Володимира Путіна підняли на сміх за аномалію з власним ростом.

Відповідні фото були опубліковані в інтернет-мережі, – повідомляє politeka.

Так, на знимках можна помітити президента Хорватії Коліндою Грабар-Кітарович і Путіна, який був явно вище жінки. При цьому офіційно, президент РФ має зріст 170 см, а його хорватська колега – 173 см.

Знимки практично моментально стали предметом глузувань в інтернет-мережі, де її порівняли з популярним мультфільмом.

«Він як в казці. Спочатку з’їдає з одного боку гриба, і збільшується. Потім з іншого, і зменшується», «знову на табуретку вставав?», «Здувається Штірліц», – пишуть вони.

Нагадаємо, російський прем’єр Дмитро Медведєв став посміховиськом через ставлення до свого росту. Напередодні Медведєв зустрівся з президентом Харватії Коліндою Грабар-Кітарович. У мережі опублікували знимки з цієї зустрічі. Найцікавіше в них, це те, що Медведєв стоїть поруч з Коліндою і вони з нею однакові на зріст. Хоча з відкритих джерел відомо, що ріст Колінди Грабар-Кітарович становить 173 сантиметри, а улюбленець Путіна виріс тільки до 162 (хоча є інформація, що насправді його реальний ріст 154 сантиметри).

У мережі задаються питанням, яке взуття носить соратник Путіна, а також всіляко висміюють його ставлення до власного росту.

У нас в конторі давним-давно був мужик, який страшно комплексував через свій маленький зріст, тим більше, що у нього була висока дружина. У нього були спеціальні підставки типу протезів – внизу нормальне взуття, потім надставка висотою 15-20 см, в яку вставлялися ноги. Через те, що ці надставки мали обмежений діаметр, його ступні розташовувалися в них майже вертикально. Він ходив в цій конструкції, як на протезах. Я спочатку думала, він інвалід, і дуже його жаліла. А виявилося, він просто марнославний гном», – порівняла користувач Twitter під ніком Masha.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 17:44 :14