понеділок, 16 липня, 2018, 21:30 Політика
Медведєв пояснив, чому в Україні не чекають на хороші результати зустрічі Трампа й Путіна
ZIK
ZIK

Питання полягає тільки в тому, чи буде щось погане для України після офіційної зустрічі між Дональдом Трампом і Володимиром Путіним

Таку думку висловив політолог Олег Медведєв в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я намагався зрозуміти очікування українського суспільства щодо зустрічі між Трампом і Путіним, і чому ця зустріч так нас турбує. Якщо аналізувати думки експертів з цього приводу, то ніхто нічого хорошого для України після цієї зустрічі не очікує. Питання полягає тільки в тому, чи буде щось погане, і чи трапиться це «погане» на рівні якихось заяв, чи воно залишиться за лаштунками і тільки через певний час дасть про себе знати», – прокоментував Олег Медведєв.

Утім експерт впевнений, що не слід очікувати якихось кардинальних змін у відносинах між США та Росією, адже наразі стосунки між державами навіть гірші, ніж за часів холодної війни.

«Свого часу, у молоді роки, коли я тільки починав цікавитися міжнародними стосунками, дуже уважно відстежував радянсько-американські зустрічі. І можу сказати, що стосунки між США і Росією сьогодні такі ж погані, а може навіть і гірші, ніж були у радянські часи.

Зазвичай, коли зустрічаються два президенти, і коли це довгоочікувана зустріч, то, не залежно від того, як би вона не пройшла, після цього будуть оптимістичні протокольні заяви. А от на реальні результати цієї зустрічі можна буде очікувати тільки через кілька місяців, а то й років», – вважає Олег Медведєв.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп та президент Росії Володимир Путін зустрілися у Гельсінкі. У США вже назвали причини зустрічі президента Трампа й Путіна у форматі тет-а-тет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 17:15 :43