Новини » Події 16 липня, 2018, 0:29
Харків може залишитись без води, – Українська асоціація водоканалів

У Харкові виникла загрозлива ситуація. Водоканал шукає резерви хлору. Півторамільйонне місто може залишитись без води через нестачу хлору.

Про це в ефірі Громадського радіо розповіла віце-президентка Української асоціації водоканалів, Ольга Бабій.

Харків може залишитись без води, запасів хлору вистачить до суботи, - Українська асоціація водоканалів / Новини на Громадському радіо

Вона пояснила, що водоканали, будь-які підприємства і компанії можуть тримати лише місячний запас хлору. Ця речовина є вибухонебезпечною, і тому зберігати її в величезних обсягах не можна.

Нагадаємо, хлор – рідка вибухонебезпечна речовина, яка виробляється з соляної кислоти та газу. Два місяці тому підприємство «ДНІПРОАЗОТ» зупинилось на технічні ремонтні роботи, а потім 15 червня зупинив виробництво.

Це єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор для очищення води в кранах. Запасів хлору в Україні може вистачити максимум на кілька місяців. Подавати к крани неочищену воду заборонено. У середу, 11 липня, співробітники «Дніпроазоту», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, приїхали протестувати до столиці. 11 липня зменшили тиск води у Запорізькій області. У Миколаєві обіцяють зменшити тиск води у кранах 16 липня. Схожою є ситуація і у м. Житомир.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 12:40 :52