Новини » Політика 16 липня, 2018, 21:55
Гриценко закликав «Самопоміч» не відсікати можливість об’єднання з екс-чиновниками і нардепами
ZIK
ZIK

Заяви «Самопомочі» щодо небажання об’єднуватися з тими людьми, які до 2014 року були або міністрами або народними депутатами, виглядають недалекоглядно й немудро.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-міністр оборони (2005 – 2007 рр.) Анатолій Гриценко, відповідаючи на запитання, чи були спроби об’єднання з «Самопоміччю», які розбіжності з цією партією.

«Ми почали процес консультацій із Андрієм Івановичем ще 3 березня 2017 року. З того часу наша позиція та установка спрямована на об’єднання. У нас справді спільні життєві цінності. Проте остання заява Андрія Садового, яка тиражувалася у Фейсбуці, полягала в тому, що «Самопоміч» не буде об’єднуватися з тими людьми, які до 2014 року були або міністрами, або народними депутатами. Якщо це сигнал мені, то треба так і сказати. На мою думку, це недалекоглядно, немудро й гарячкувато», – вважає політик.

На переконання пана Гриценка, силами «Самопомочі» потрібно виправити позицію, яку озвучив Андрій Садовий.

«Навіщо відсікати можливість об’єднання зусиль «Самопомочі» зі Святославом Вакарчуком, хоча він був депутатом. Навіщо відсікати багатьох людей, бо за цей період було багато складів парламенту та уряду. Хіба там не було жодної професійної та порядної людини? Я знаю дуже багатьох хороших законодавців, які мають знання і продемонстрували свою готовність писати і впроваджувати закони», – відзначив екс-міністр.

На переконання гостя програми, політсилам потрібно повикидати камені та подвійне дно й з нормальними цінностями йти вперед, тоді можна буде домовитися з усіма.

«Тоді зі списку кандидатів з одного середовища буде не 10, а один, який піде на вибори і переможе», – констатував Анатолій Гриценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 02:05 :31