Новини » Світ 16 липня, 2018, 16:58
Експерт вважає, що Дональд Трамп не є самостійним політиком
ZIK
ZIK

Президент США Дональд Трамп, як і будь-який інший політик, не є самостійною фігурою. Очевидно, що кожною своєю гучною заявою, він відстоює інтереси американського бізнесу.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив керуючий партнер компанії «Da Vinci AG» Андрій Колпаков.

«Мені здається, що російські ЗМІ та політики не артикулюють ті моменти, які є насправді важливими. Тобто вони звертають увагу на те, що формує інформаційну реальність Росії. Схоже робить і Дональд Трамп, розповідаючи про Корею, Китай. Ймовірно, це пов’язано з тим, що світ змінюється і геополітичні точки, якими ми звикли оцінювати зустрічі – не працюють. Важливим є рівень довіри до політиків, тому вони починають користуватися механізмами, які мають скороминучий зовнішній і внутрішній ефект», – зазначає експерт.

Партнер компанії «Da Vinci AG» припускає, що після зустрічі президента США Дональда Трампа з очільником РФ Володимиром Путіним відбудуться цікаві події.

«Ми побачимо кілька моментів у міждержавній комунікації Росії з Іраном. Мені здається, що для США будь-яка політика тісно зав’язана з економікою. Якщо вони вкладають великі гроші в певну транзитну тему, то навряд зміниться їхня думка, навіть при зміні влади», – говорить Андрій Колпаков.

Він вважає, що в інтересах Дональда Трампа зрушити світовий порядок, який формувався ще задовго до його каденції.

«Дональд Трамп представляє свої дії, як американські інтереси. Він, як і будь-який інший політик, не є самостійним. Я б не перебільшував значення його особистості. Адже за ним стоять величезні гроші. Він хоче, щоб вони були в обігу», – каже Андрій Колпаков.

Крім того, експерт звертає увагу на скандал, який виник під час саміту НАТО, де Дональд Трамп різко висловився у сторону Європи. Спершу він пригрозив виходом з Альянсу, а згодом пообіцяв не робити цього.

«Президент Франції Еммануель Макрон дуже гарно висловився на цю тему. Мовляв, Трамп хоче змусити Європу витрачати більше грошей, купуючи американську зброю за завищеними цінами. Тому, очевидно, що за кожною вибуховою заявою Трампа є інтерес американського бізнесу. Він макіавелліст», – наголошує партнер компанії «Da Vinci AG» Андрій Колпаков.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 17:55 :55