понеділок, 16 липня, 2018, 19:58 Політика
Експерт пояснив, як Кремль без застосування сили хоче встановити контроль над Україною
ZIK
ZIK

Суть компромісу Кремля щодо війни на Донбасі й окупації Криму полягає в тому, аби цілковито піти на його умови. Мінські домовленості – це дорожня карта, яка закріплює ефективний контроль над Україною на довгі роки. Це відбувається без застосування військової сили.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко.

Нагадаємо, що 12 лютого 2015 року сторони конфлікту за посередництва Німеччини та Франції підписали домовленості «Мінськ-2». Вони стали ще однією спробою припинити війну на Донбасі.

«Суть компромісу полягає в тому, щоб повністю піти на умови Московії. Мінські домовленості – це її дорожня карта, написана для України, яка закріплює ефективний контроль над нею на довгі роки. Це відбувається в політичний спосіб, без застосування військової сили. Однією з ознак цього контролю в інформаційному полі є такі словосполучення, як «конфлікт в Україні» та «конфлікт на Сході». Будь-яке словосполучення, крім війни і російської агресії, є чинником, який показує переважний вплив Московії», – вважає пан Стеценко.

На переконання полковника запасу, коли хтось каже про відновлення миру, то це теж російська повістка дня.

«Коли ми кажемо, що треба спитати в народу, що потрібно робити, саме таким промосковським інформаційним полем і сформована думка населення, що нам потрібен мир на будь-яких умовах», – зазначив експерт.

За словами гостя програми, якщо ми готові йти на компроміс із тими, чия мета нас поневолити, то ми вже програли.

«Моя позиція була й залишається такою, бо лише перемога дасть Україні можливість бути. Перемога – це не означає спалити Московію. Перемога – це відновлення територіальної цілісності і лише тоді можна говорити про мир», – констатував Святослав Стеценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 18:52 :51