Новини » Світ 16 липня, 2018, 6:33
Брат постраждалого в Еймсбері заявив, що «Новичок» був у флаконі для парфумів

Метью Роулі, брат постраждалого від отруєння в Еймсбері Чарлі Роулі, заявив, що нервово-паралітична речовина містилась у флаконі для парфумів.

Про це повідомляє ВВС.

Matthew Rowley
Метью Роулі, брат постраждалого від отруєння в Еймсбері Чарлі Роулі

Метью Роулі сказав, що його брат Чарлі, який все ще перебуває у лікарні у тяжкому стані, повідомив йому, що підібрав флакон для парфумів.

Лондонська поліція, яка веде розслідування, відмовилася коментувати цю заяву, але раніше повідомила, що знайшла маленьку пляшечку у будинку постраждалого Чарлі Роулі.

Поліція Великої Британії вважає ймовірним, що, крім виявленого флакона з «Новичком», в будинку Роулі можуть бути і інші предмети, які контактували з нервово-паралітичною речовиною.

Метью Роулі також заявив BBC News, що він все ще засмучений станом свого брата після того, як він розмовляв з ним по телефону.

Charlie Rowley
Метью Роулі вважає, що Чарлі Роулі абсолютно не той брат, якого він знає

Він вважає, що Чарлі Роулі «абсолютно не той брат, якого я знаю», хоча вже зараз їсть тверду їжу.

Слідчі вважають, що цей інцидент пов’язаний з отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері 4 березня.

У п’ятницю поліція повторила поради від громадської охорони для людей в цьому районі, щоб не підбирали дивні предмети – в тому числі косметику.

Кореспондент внутрішніх справ Бі-Бі-Сі Денні Шоу заявив, що інформація про пляшку може стати важливою здогадкою для дослідників, які намагаються ізолювати джерело нервового агента та визначити, хто його ввів. «Це може бути надзвичайно важливим для розслідування, щоб з’ясувати, хто був відповідальним за напад на Скрипалів, а також на найостаннішу атаку», – підкреслив він.

Згідно заяви Скотланд-Ярду, всього у справі про отруєння було зібрано близько 400 речових доказів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 20:52 :12