Новини » Світ 15 липня, 2018, 3:37
Російські літаки 4 рази порушили розпізнавальну зону ППО Південної Кореї

Міністерство оборони Південної Кореї викликало російського військового посла у зв’язку з порушення російськими літаками зони ідентифікації ППО країни (KADIZ).

Про це інформує агентство Yonhap, – повідомляє Українська правда.

Заступник генерального директора з міжнародної політики міністерства оборони Південної Кореї Пак Чул-кюнь викликав військового аташе Росії Андрєя Фалілєєва у зв’язку з несанкціонованим проникненням російських військових літаків в зону ідентифікації ППО країни.

«Вторгнення російських військових літаків у KADIZ не сприяє зусиллям зі стабілізації Корейського півострова, а також Північно-Східної Азії», – заявив Пак Чул-кюнь Фалілєєву, – повідомляє міністерство.

«Оскільки існує також імовірність зіткнення в повітрі, ми просимо Росію визнати серйозність цього питання і шукати заходи для запобігання повторенню подібних інцидентів», – додав він.

Тим часом, Міністерство закордонних справ заявило, що його генеральний директор з європейських справ Юнг Кі-хонг викликав Максіма Волкова, дипломата № 2 в посольстві Росії, і висловив жаль з приводу порушення KADIZ.

Об’єднаний комітет начальників штабів Сеула заявив у п’ятницю, що два російські військові літаки чотири рази увійшли в зону ідентифікації ППО і полетіли після попереджень.

Російські літаки вторгалися в KADIZ кілька разів в цьому році, але це було вперше, коли вони зробили це чотири рази за день, сказав представник комітету на умовах анонімності.

За його словами, швидше за все це були російські бойові літаки Ту-95. Спостерігачі припустили, що російські літаки можуть порушити KADIZ для відпрацювання операцій на великих дистанціях або для вивчення реакції сусідніх держав на такі дії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 19:20 :17