неділя, 15 липня, 2018, 23:58 Політика
Після зустрічі з Порошенком прем’єр Угорщини полетів «поплакатись» Путіну на шкідливість санкцій
Віктор Орбан
Віктор Орбан

На думку прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, санкції Заходу шкодять двостороннім стосункам його держави з Росією.

Про це він заявив на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в Москві, – повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Кремля.

«Що стосується двосторонніх відносин, ми теж вважаємо, що вони розвиваються прекрасно, я дякую вам за те, що ви це відзначили, пане президенте. Прямо скажемо, якби зараз не було санкцій, які шкодять нам, то ми могли б ще з великим випередженням рухатися вперед. Природно ці заходи завдають шкоди, ми втрачаємо можливості. Хотів би запевнити вас, пане президенте, що ми за нормалізацію відносин між Росією і західним світом», – заявив Орбан.

Нагадаємо, що нещодавно Петро Порошенко розповів, що домовився з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном продовжити діалог з мовної статті. Про це він розповів в інтерв’ю журналістам трьох українських телеканалів – «112-Україна», «СТБ» та «Інтер». «На саміті НАТО я мав коротку зустріч з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном, ми домовилися про те, що на рівні міністрів закордонних справ та міністрів освіти ми негайно продовжимо цей діалог і імплементуємо рішення Венеціанської комісії», – заявив Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 22:54 :19